Anasayfa / İş Makinaları / Yanmar İş Makinaları

Yanmar İş Makinaları

Yanmar YAMAOKA HATSUDOKI KOSAKUSHO tarafından 1912 yılında kuruldu ve gazla çalışan motorların üretimine başladılar. İlerleyen yıllarda tarımsal uygulamalar için yatay benzinli motor piyasaya sürüldü. HB model dünyanın ilk ticari dizel motoru (6-5 BG) üretildi. Bir asırdan fazladır motor, üretim ve sürdürebilirlik alanlarında faaliyet gösteren Yanmar’ın temel amacı kaynakların geri dönüştürülmesini temel alan sürdürülebilir bir toplum oluşturmaktır. Yanmar’ın gelecek hedefleri arasında geri dönüşüme yönelik toplum oluşturma ve bu alanda geleceğe yönelik yeni teknolojileri üretmek ve keşfetmek vardır.

Yanmar; Tarım, Enerji, İş Makinaları, Büyük Deniz Motorları, Yat Motorları, Endüstriyel Motorlar alanlarında çeşitli üretim ve servis hizmetleri sunmaktadır.
Yanmar’ın en önemli özelliği insanlar için en önemli konularda en ileri teknolojileri sürdürülebilir halde servis etmektir. Bunun en güzel örneğini SmartAssist özelliğinde görüyoruz.
Detaylı bilgiyi https://www.yanmar.com/tr/technology/smart_assist.html adresinden alabilirsiniz. Üretmek için geliştirilen teknolojiler bir üst boyuta taşınırken sadece üretmenin değil otonom olan tüm üretimin geliştirilebilir olduğuna dikkat çekiyor. SmartAssist bir çok endüstriyi içeren bir uygulama. SmartAssist, inşaat endüstrisinde de kullanılmaktadır ve marin tekneleri, diğer endüstriler için, planlar yapım aşamasındadır.

SmartAssist çiftçiler için tam destekli bir çözümdür.

SmartAssist GPS ve iletişim terminallerini kullanarak, gerçek zamanlı çalışma koşullarının genel bir verisini toplar. Bu veriler ekipmanları korumak ve işletme koşullarını daha iyi hale getirmek için kullanılırken ayrıca masraflı arızaların oluşmasını da önler. İş gücünden tasarruf sağlayan bu teknoloji ekipman yönetimini kolaylaştırır ve ekipmanlarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Makinanın tüm çalışma şartları ve tarımsal faaliyetler kaydedilip analiz edilir, bunun sonucunda SmartAssist, sizin operasyon ve toprak işleme planlarınızda verimliliğin artmasını sağlar.

SmartAssist’in Özellikleri

  • Hırsızlık önlemine karşı, makinanızın çalışma limitleri aşıldığında e-mail ile bilgilendirilirsiniz.
  • Makinanın arıza tepspit sistemi en uygun bakımı sağlar.
  • Herhangi bir sorun gerçekleşirse, hata bildirim sistemi sorunun çözümü için hemen size uyarır.
  • İşletme koşullarının verileri kolayca anlaşılabilen, görsel bir forma getirilir. Bu bilgiler ise işletmenin ve yönetimin daha başarılı olmasını sağlar.
  • Ekipmanınızdan otomatik olarak gönderilen veriler günlük olarak işlenir ve işletme kapasitenizi arttırmayı destekleyici birer doküman haline getirilebilirler.

İş makinası tercihinizin Yanmar olması için size ileri teknoloji ve sürdürülebilir çözümler önerilmektedir. Fiziksel aktiviteler ile Yanmar her zaman sizin yanınızdadır. Bunlara ek olarak;

  1. Robot Traktör ile daha az işçi ile daha fazla iş ortaya çıkartabilirsiniz.
  2. Dünyanın ilk kompakt dizel motoru oluşturulduğundan beri, yakıtın ekonomik olmasına önem veriliyor.
  3. Güçlü servis ağı ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda satım ve servis ağı size sunuluyor.
  4. Yanmar iş makinaları hakkında detaylı bilgi almak için https://www.yanmar.com/tr/dealerlocator/?cat1=50&country=tr&dealer=tr/222428 adresinden Türkiye’de hizmet veren bayileri öğrenebilirsiniz.

 

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir