Anasayfa / Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

  • MakinaGetir.com Nedir?

MakinaGetir.com Türkiye’deki iş makinaları ve alt sektörlerinde kullanılan tüm ekipmanların kiralanabileceği bir buluşma noktasıdır. İş makinasını kiraya vermek isteyen kişiler makinagetir.com a üye olur ve aracının bilgisini sisteme yükler. Onaylandıktan sonra iş makinası sisteme dahil olarak kiralık iş makinası arayanlar için listelenmeye başlar. İş makinası kiralamak isteyenler tekliflerini verirler. Sistemde eşleşen iş makinası ve talepleri makinagetir.com bir araya getirir ve uzman iş danışmanları sizden kolay ve güvenilir yolla kiralama yapmaya olanak tanır.

  • Nasıl üye Olabilirim?

MakinaGetir.com platformunda üyelik için herhangi bir ücret ödenmemektedir. iki çeşit üyelik bulunmaktadır. Makina kiralamak isteyenlerin giriş yapıp, taleplerini ilettikleri ve makina sahiplerinin giriş yapıp, şirket kaydı ve makinalarının resimleri ile birlikte kaydını yaptıkları iki farklı giriş kısmı bulunmaktadır.

MakinaGetir.com ana sayfasında sağ üstte bulunan “Üye Ol” sekmesinden giriş yapıp, eposta ve kendi belirledikleri bir parola ile kolayca üye olur. üye olmak için lütfen tıklayın.

  • İş Danışmanı Nedir?

MakinaGetir.com da size en uygun makinayı bulmak için “İş Danışmanı” göreve hazır. Bize işinizi anlatın İş Danışmanı ücretsiz bir ekspertiz hizmeti vermeye başlasın!

  • Size Nasıl Ulaşabilirim?

Bizlere müşteri hizmetleri numaramızdan 0 850 888 00 08 ve Whatsapp numaramız 0 534 590 74 70 ‘den ulaşabilirsiniz.