Anasayfa / Sektörden Haberler / Rental Turkey 2018 Konferansına Katıldık

Rental Turkey 2018 Konferansına Katıldık

MakinaGetir.com Olarak Rental Turkey 2018 Konferansına Katıldık ve Kendimizi Gösterdik!

“Türkiye’de dünya standartlarında kiralama endüstrisi inşa etmek” mottosuyla yapılan konferansta Türkiye özelinde iş makinası kiralama sektörü üzerine yapılan konferansta sektörün dinamikleri ve geleceği ele alındı.

Rental Turkey, profesyonel kiralama şirketlerinin nasıl geliştirileceğine ve sektörün büyüme potansiyelinin nasıl en üst düzeye çıkarılacağına dair en iyi uygulama tavsiyelerinin sağlanması amacıyla Türkiye’nin kiralama sektöründeki uluslararası uzmanları ve önemli isimlerin yer aldığı konferans 28 Mat 2018 tarihinde İstanbul’da yapıldı.

Türkiye’de ilk kez yapılan iş makinası kiralama konferansının ana konusu ebetteki kiralama noktasındaki sorunları gidermek ve beklentileri belirlemekti. Uluslararası yapılan bu konferansa katılımcıların büyük çoğunluğu yurtdışından geldi.

Açılış Konuşmasını ISDER (İstif Makinaları Distribütörleri Ve İmalatçıları Birliği) Başkanı Ender Akbaytoğan’ın yaptığı Konferans bir gün sürdü.

MakinaGetir.com’un hayata geçmesinde yapılan analizlerin birçoğu konferansta konuşulan konular arasındaydı.

Türkiye’de iş makinası sektöründeki kayıt dışı çalışma sektörün dinamiklerini etkilerken kâğıt üzerindeki iş makinası kiralama potansiyel rakamlarını etkilemektedir. MakinaGetir.com olarak bu sorunları tahmin ettiğimizden dolayı ve yetkili kişilerden bilgi almak ve stratejimizi geliştirmek için İstanbul’daki konferansa katılımlarımızı şirket yetkililerimizle gerçekleştirdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir