Anasayfa / makinagetir.com / MakinaGetir.com Açıldı

MakinaGetir.com Açıldı

MakinaGetir.com sektörün dinamiklerini analiz ederek internet üzerinden iş makinası kiralamak ve kiraya vermek için oluşturulan interaktif bir platformdur.

Sektöre yeniliklerle hızlı bir giriş yapan MakinaGetir.com sektörün en büyük tedarikçileri ve teknolojik altyapısıyla iş makinasını kiraya vermek isteyenleri ve iş makinası kiralamak isteyenleri buluşturuyor!

Sizlerisatın alma maliyetinden kurtararak işiniz için size en kolay makinayı ücretsiz ekspertiz desteğiyle iş makinası kıralanızda sizlere yardımcı oluyor.

Sistem Nasıl Çalışıyor?

  1. Makina sahipleri sisteme makinalarını kaydeder ve işinize uygun makinalar sistemde listelenir.
  2. Makina seçiminden sonra uygun teklif uzmanlar yardımıyla keşif sonrası verilir.
  3. Paranız ve işinizin takibi MakinaGetir.com tarafından güvence altına alınır.

Kısa zaman içerisinde büyük beğeniler alarak yayın hayatına başlayan sistemimizde siz değerli iş makinası sahipleri için tüm makinalarınızı sisteme ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda siz değerli İş makinası kiralamak isteyenler içinde var olan tekliflere teklif vererek istediğimiz makina için bir adım önde olabilirsiniz. Sizler için en uygun olanı eşleştirerek yerinde ekspertiz hizmeti ile kolay ve profesyonel bir kiralama hizmeti sunuyoruz. Bizlere 0 850 888 00 08 hattından ya da 0534 590 74 70 WhatsApp hattından dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir