Anasayfa / Sektörden Haberler / Kasırga Sizi Etkilemesin, Jeneratörsüz Kalmayın!

Kasırga Sizi Etkilemesin, Jeneratörsüz Kalmayın!

Bu günlerde medyanın gündeminde olan bir konu Egeyi vuracak olan kasırga! Geçtiğimiz haftalarda özellikle ABD ve Filipinler’de etkili olan tropikal fırtınalar hayatı olumsuz etkilemiş, onlarca can kaybı ve yaralanmayla birlikte maddi hasara da neden olmuştu. Ancak, meteorolojik haritalarda daha çok kasırga ve tayfun olarak ifade edilen tropical medicane (tropikal depresyonun) Akdeniz’de görülmesinin beklendiği belirtildi. Meteoroloji son dakika olarak, yapılan son değerlendirme ve analizlere göre bugün öğleden sonra Orta Akdeniz’de oluşması beklenilen Alçak basınç merkezinin derinleşerek şiddetini arttırması ve Tropik Fırtınaya dönüşmesinin beklendiğini duyurdu.

Sosyal medyada bir çok kişi bu kasırga için isim önerisinde bulunurken biz de size “Kasırga Sizi Etkilemesin, Jeneratörsüz Kalmayın!” diyerek önlem almanıza dikkat çekmek istiyoruz. MakinaGetir.com olarak biz Kasırgaya hazırız! Peki siz hazır mısınız?

Sosyal Medya’da Kasırga ismi önerilerinde “Çiğdem” açık ara önde iken Jeneratör ihtiyacınız için sizi https://www.makinagetir.com/jenerator-kiralama adresinde ihtiyacınıza yönelik jeneratörler kiralamanızı bekliyor.

Uzman ekspertizlerimiz ile doğru işe doğru makina seçimi yaparak kasırgadan etkilenmemek için Jeneratör yatırımlarınızı hemen yapmaya başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir