Anasayfa / İş Makinası Kiralama / Forklift Kiralaması Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Forklift Kiralaması Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İş makinası kiralama sektöründe en çok kiralaması yapılan makine Forklift’tir. Size zaman kazandıracak yük istifleme konusunda elinizi rahatlatan bir makine olarak Forklift kiralaması yapılırken dikkat etmeniz gerekenler vardır.

  • Doğru İşe Doğru Makine!

Forklift kiralaması yapmadan önce işinizi analiz edip kullanım sürekliliğine göre doğru makina seçimi yapmalısınız. Elektrikli, Benzin LPG’li ve Dizel Forklift seçeneklerinden işinize göre doğru olan makinayı tercih etmelisiniz. Kapalı bir alanda çalışma yapılacaksa gaz salınımı olmayan bir Forklift ile çalışmalısınız. Akülü modeller ile kapalı alanda yük taşıma ve istifleme daha sağlıklı ve tehlikesiz yapılabilir. Açık alanlarda LPG ya da dizel seçenekleri tercih edebilirsiniz.

  • Forklift Ehliyeti

Kesinlikle kiralama yapacağınız firmadan gelen Forklift operatörüne ehliyet sorunuz. Kullanım bilgisi olmayan kişiler büyük kazalar ile sizlere büyük sıkıntılar çıkartabilir. MakinaGetir.com ekspertizleri sayesinde bu sorunu aşarak işiniz için doğru makina ve operatör desteği alabilirsiniz.

  • Sigorta Durumu

Her zaman için ucuz olan en iyi değildir! Forklift kiralama yaparken firmaya makinanın sigorta durumu hakkında detaylı bilgi isteyin. İşler istediğiniz gibi gitmediğiniz durumda neyle karşılaşacaksınız işe başlamadan bilginiz olsun ve kafanız ağrımasın!

  • Yakınlık Durumu

Kiralama yağacağınız makina size yakın konumda olmalı. Bu size her zaman avantaj sağlar. Ekstradan nakliyat maliyetinden kurtulursunuz. İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde Forklift kiralama işlemiyle ilgileniyorsanız MakinaGetir.com da ürünün nerede bulunduğu ve size nereden sevk edileceğini detaylıca sorgulayın. Daha fazla beklememek için MakinaGetir.com’u tercih edebiliriniz.

MakinaGetir.com forklift sayası için: https://www.makinagetir.com/forklift-kiralama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir